Urnik

 
Ponedeljek 7:00 - 18:00
Torek 7:00 - 15:00
Sreda 7:00 - 18:00
Četrtek 7:00 - 15:00
Petek 7:00 - 18:00
Sobota 7:00 - 12:00

Vizitka

 
Knjižnica Makse Samsa
Trg Maršala Tita 2
6250 Ilirska Bistrica
 
Telefon: 05 71 44 188 (izposoja),
05 71 44 114 (uprava)
Fax: 05 71 44 590
GSM 051 440 030 (izposoja)
E-mail: sikilb@knjiznica-ilb.si

Zaposleni Print this page


Knjižnica Makse Samsa
Trg Maršala Tita 2
6250 Ilirska Bistrica
 
Telefon
uprava:           05 71 44 114
izposoja:         05 71 44 188 
izposoja gsm: 051 440 030
 
E-mail: sikilb@knjiznica-ilb.si

Davčna št.: 57869197 nismo identificirani za ddv - 94. člen ZDDV

 

ZAPOSLENI

Direktorica knjižnice
mag. Damijana Hrabar, nižja bibliotekarska svetnica
vodja knjižnice, oddelek nabave, organizacija prireditev
e-mail: damijana.hrabar@knjiznica-ilb.si
 
Računovodkinja, tajnica
Anica Sedmak
e-mail: anica.sedmak@knjiznica-ilb.si
 
 
Tamara Hrabar, višja knjižničarska referentka
oddelek za mladino, ure pravljic, obdelava, bibliopedagoške ure, izposoja, 
e-mail: tamara.hrabar@knjiznica-ilb.si
 
Bojana Kalc, samostojna knjižničarska referentka 
oddelek za odrasle, knjižnica v DSO, obdelava, bibliopedagoške ure, izposoja
e-mail: bojana.kalc@knjiznica-ilb.si
 
Vlasta Kirn, višja bibliotekarska sodelavka
oddelek za mladino, bralne ure v DSO in VDC, delavnice za OŠ, bibliopedagoške ure, izposoja
e-mail: vlasta.kirn@knjiznica-ilb.si
 
Nada Koritnik, samostojna bibliotekarska sodelavka
oddelek za odrasle, oddelek za nabavo, katalogizacija, inventarizacija gradiva, MKI, izposoja
e-mail: nada.koritnik@knjiznica-ilb.si
 
Tadeja Raspor, višja bibliotekarska referentka
oddelek za mladino, domoznanski oddelek, katalogizacija, inventarizacija gradiva, statistika, bibliopedagoške ure, izposoja
e-mail: tadeja.raspor@knjiznica-ilb.si
 
Katarina Škrab, samostojna bibliotekarka
oddelek za odrasle, računalniški tečaji za odrasle, koordinator razstav, bibliopedagoške ure, izposoja
e-mail: katarina.skrab@knjiznica-ilb.si
 
 
Čistilka
Darja Hostinger